Aromatické masážní oleje

Masážní olej Tea Tree

Masážní olej Tea Tree

tento vzácný olej se vyrábí smícháním unikátní kombinace speciálně vybraných minerálů společně se silicí z listů stromu kajeputu střídavolistého (Malaleuca alternifolia), který pochází až z Austrálie.

Tea Tree je jedním z nejsilnějších přírodních antiseptik. Pomáhá proti kožním infekcím, popáleninám, menším řezným poraněním, oparům, apod.

Masážní olej BIO kokosový

Masážní olej BIO kokosový

Je vhodný pro suchou a citlivou pokožku. Dlouhodobě ji zvláčňuje a intenzivně hydratuje. Je bohatý na přírodní antioxidanty, které zpomalují proces stárnutí pleti. Velmi dobře se vstřebává, neboť jeho složení je srovnatelné s podkožním tukem lidského těla. Nezanechává nepříjemný pocit mastnoty.

Jeho jemná exotická vůně umocňuje relaxační zážitek z masáže.

Masážní olej Aloe Vera

Masážní olej Aloe Vera

obsahuje extrakty rostliny aloe vera a má velmi blahodárný vliv na pokožku a celkově posiluje organismus. Aloe vera zmírňuje svědění, otoky, bolesti, pálení a zklidňuje podráždění pokožky. Výtažek Aloe vera zrychluje regeneraci organismu během odpočinku, snižuje hladinu krevního cholesterolu a příznivě působí na hladinu cukru v krvi.

Masážní olej s extrakty zeleného čaje

Masážní olej s extrakty zeleného čaje

působí zklidňujícím a relaxačním účinkem na celé tělo, tiší svalovou únavu a čistí a regeneruje pokožku, odstraňuje z ní škodlivé látky a chrání před UV zářením. Obsahuje velkého množství vitamínů, antioxidantů, minerálů a stopových prvků, které zpevňují a omlazují pokožku. Dále má zklidňující a regenerační účinky, pomáhá při bolestech kloubů a zlepšuje jejich pohyblivost.

Masážní olej čokoládový

Masážní olej čokoládový

je vhodný pro všechny typy pleti a je určen pro relaxační a povzbuzující masáž. Kakaové boby obsahují theobromin - alkaloid s povzbuzujícími účinky jako kofein, a navíc působí i euforicky. Během masáže se uvolňují bolestivé a napjaté svaly a kloubní blokády.

Masážní olej mentol

Masážní olej mentol

pomáhá při únavě a bolestivosti způsobené přetížením a únavě svalů. Díky mentolu má olej chladivý efekt a celkově stimuluje a osvěžuje organismus. Je vhodný pro citlivou pleť a příznivě působí na pokožku.

Masážní olej levandule

Masážní olej levandule

uvolňuje svalové napětí a podporuje klidný spánek. Má zklidňující účinky nejen na vaše tělo, ale i na vaši mysl. Tiší bolesti hlavy, migrénu a zlepšuje nespavost.

Nedoporučujeme používat v těhotenství při nízkém tlaku (levandule snižuje krevní tlak)

Masážní olej citron

Masážní olej citron

má stimulující účinky před sportovním výkonem. Je vhodný při duševní námaze, stresu, nervozitě a relaxaci. Je vhodný pro citlivou pleť, protože neobsahuje parfémy, barviva a konzervační látky.

Složení našich masážních přípravků je zcela na přírodní bázi, bez jakýchkoli chemikálií. Proto nemají žádné vedlejší účinky, nedráždí pokožku a jsou hypoalergenní.

 

Návrat na stránku thajské masáže - Praha 4